Pomůžeme Vám dosáhnout i toho, co nemáte na dosah

Outsourcing a správa IT vybavení

Co umíme a děláme?

Přinášíme bezpečnost Vaší firmě, datům a tím pádem i ziskům. Zaměřujeme se na kompletní návrh, správu a servis počítačových sítí a celého IT vybavení Vaší společnosti od serverů až po uživatelské stanice. Všechny části Vaší IT infrastruktury udržujeme vždy v maximální možné kondici tak, aby Vaše podnikání a tím pádem ani Vaše peníze nebyly nijak ohroženy.

Všechna námi spravovaná zařízení jsou také vzdáleně monitorována, díky čemuž dokážeme zasáhnout mnohem rychleji, než vlastí IT správce nebo drtivá většina naší "konkurence".

Služba je tak kombinací vzdálené správy přes internet a prezenčních kontrol přímo u Vás. Samozřejmostí je i stálá technická podpora našeho helpdesku ať už e-mailem, či po telefonu. Jako náš zákazník máte také přístup do interní báze znalostí, která obsahuje detailní návody na vyřešení mnoha obvyklých IT problémů běžných uživatelů počítačů.

Co s námi získáte?

Jaká je přidaná hodnota našich služeb?

Naše služby přinesou Vaší společnosti komfort, potřebný pro nerušenou práci na projektech, které Vám vydělávají. Nebudete muset trávit zbytečný čas řešením problémům s Vašimi počítači, tiskárnami nebo servery.

Všechny Vaše starosti vyřešíme za Vás. Postaráme se o plně funkční počítače, aktualizaci vašeho operačního systému a instalovaných programů a zabráníme ztrátě Vašich cenných firemních e-mailů a dat díky jejich několikanásobnému zálohování.

Jen s námi můžete dosáhnout i toho, co jinde nemáte na dosah.

Zaujala Vás naše práce?

Neváhejte nás nezávazně kontaktovat. Pomůžeme Vám s řešením všech Vašich současných IT problémů a navrhneme dlouhodobou IT koncepci a strategii, která bude těmto problémům předcházet.

Zde si můžete prohlédnout nejčastější služby, které našim zákazníkům poskytujeme:

Outsourcing IT
  • Instalaci, konfiguraci a opravy uživatelských stanic
  • Konfiguraci a instalaci serverů Windows a Linux
  • Správa serverových služeb - doména Active Directory, SQL servery, WWW servery, docházkové a účetní servery a mnoho dalších
  • Dodávku a konfiguraci internetového připojení
  • Kompletní dodávky a správu telefonních služeb - pevných i mobilních
  • Zajištění antivirové ochrany všech Vašich počítačů, serverů a sítě
  • Zabezpečení, zálohování a archivaci Vašich dat